Privatumo politika

Informuojame, kad svetainėje Sushipasaulis.lt (toliau – Svetainė) naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami arba naršydami toliau svetainėje Sushipasaulis.lt jūs duodate sutikimą naudoti slapukus. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį įrenginį, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

Slapukų rūšys, naudojamos šioje svetainėje:

Kaip Svetainė naudoja slapukus

Sushipasaulis.lt naudoja slapukus, kad surinktų Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokią kaip aplankytos interneto svetainės ar kiekviename svetainės puslapyje praleistas laikas. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą ir nustatymus.

Kiti slapukai leidžia Svetainės administracijai stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – VSushipasaulis.lt šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.

„Google Analytics“ slapukai naudojami įvairioms jų paslaugoms ir reklamos tikslais. Slapukai renka įvairią informaciją apie vartotojus ir yra naudojami siekiant atskirti unikalius vartotojus, priskiriant jiems unikalų identifikatorių (ID).

Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje Jums apsilankius mūsų interneto svetainėje. Pažymėtina, kad jei išjungiate slapukus savo naršyklėje, kai kurios Svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra Sushipasaulis.lt teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų?

Prieigą prie statistinių duomenų apie Sushipasaulis.lt svetainės lankytojus turi Sushipasaulis.lt svetainės administracija.

Taip pat, prieigą prie techninių įrašų gali turėti Svetainės partneriai, kurie teikia Svetainei interneto svetainės turinio valdymo įrankius arba svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugas.

„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES – JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimams. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti čia – https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html .

Kiek ilgai Sushipasaulis.lt išsaugo duomenis?

Sushipasaulis.lt naudoja surinktus duomenis analizei iki trejų metų.
Slapukai paprastai galioja trumpai, priklauso nuo slapuko tipo (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki trejų metų.

Jūsų teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti

Susisiekę su svetainės Sushipasaulis.lt administracija el. paštu info@sushipasaulis.lt, galite pasinaudoti savo teisėmis, taip pat ir susijusiomis su asmens duomenų tvarkymu panaudojant slapukus. Prašymą turėtumėte pateikti kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu arba teisės aktų nustatyta tvarka elektroninių ryšių priemonėmis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti asmenį, patvirtinus savo asmens tapatybę.

Jūsų teisės:

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Jums paprašius, Jūsų asmens duomenys bus ištrinami,  Svetainės administracija išsaugos tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius.

Slapukų valdymas jūsų naršyklėje

Daugelis interneto naršyklių jų nustatymų puslapiuose leidžia ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus. Taip pat daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, kaskart apsilankius interneto svetainėje gali tekti rankiniu būdu įvesti savo prisijungimo duomenis, ar kitus slapukų pagalba įsimenamus duomenis. Išjungus slapukus kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti. Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus pagal savo pageidavimus. Daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.

Daugumoje naršyklių galima:

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių neveiks tinkamai, arba visiškai neveiks naršymas svetainėje. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų interneto svetaine.

Teisė pateikti skundą

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite kreiptis į Svetainės administraciją el. paštu info@sushipasaulis.lt. Taip pat galite pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Naršymas
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Pageidavimų sąrašas

Neseniai žiūrėti

Uždaryti

Džiugu jus čia pamatyti!

Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų paskyros ir kitais tikslais, aprašytais mūsų privatumo politikoje.

Jau turite sąskaitą?

Uždaryti

Kategorijos